Aromakvítek

Svět aromaterapie

Další produkty

Ve své praxi nabízím prodej několika řad produktů, o kterých věřím, že Vám nebo někomu z Vašich blízkých udělají radost. Některé žádané produkty mám skladem, ostatní je možné po domluvě objednat. Nejste si jistí, zda Vaše volba je pro Vás ta správná? Ráda Vám poradím.

Přírodní kosmetika, éterické, rostlinné oleje a mnoho dalších přírodních pokladů

Přírodní kosmetika a éterické oleje výrazně obohatily můj život a život mé rodiny. Nejen, že mi pomohly vyřešit drobná i větší trápení, ale také nám doširoka otevřely dveře do zahrad a luk plných báječných vůní, barev a poznání.

Tak jako všude, tak i v tomto odvětví se občas projevují nešvary podnikání a někdy zisk bohužel zvítězí nad kvalitou, proto je dobré pečlivě vybírat výrobce či dodavatele produktů. Na českém trhu je naštěstí i spousta těch, kteří se svému oboru věnují celým srdcem.

Mezi mé nejoblíbenější dodavatele s prověřenou kvalitou patří firmy:

Nobilis
Česká firma, zabývající se od roku 1994 výrobou a vývojem aromaterapeutické kosmetiky pod vedením PaedDr. Zbyňkem Šedivým a Adélou Zrubeckou. V jejich nabídce naleznete široký, kvalitní sortiment za rozumné ceny.
www.nobilis.cz


Eoné
Česká rodinná firma, zabývající se ruční výrobou přírodní kosmetiky. Velmi příjemná, jemná kosmetika plná lásky. Vhodná i pro ty nejmenší človíčky a těhulky.
www.eone.cz


Oshadhi
Německá firma, kterou roku 1990 založil Dr. Malte Hozzel. Společnost ve svém sortimentu nabízí i velmi vzácné esence ve vysoké kvalitě, které nejsou běžně na normálním trhu k dostání. Výhradní dovoz do ČR zastřešuje báječná žena Marie Noe.
www.oshadhi.cz


Energizující svíce - Simbis

Ručně vyráběné přírodní svíce s aromaterapií sestavenou podle originálních receptů. Svíčky s přírodními éterickými oleji. Vhodné i pro děti. Vytváří nádherné tvary. Naše oblíbená domácí svíčka – Hvězda orient.

Svíčky

Oheň (červená)
Orient (oranžová)
Země (žlutá)
Dřevo (zelená)
Kov (modrá)
Voda (fialová)
Světlo (bílá)
Rosa (růžová)
Svíčky na přání

www.simbis.cz

Tuhé parfémy – Song of India

Přírodní tuhé parfémky Song of India pro pohlazení smyslů. Ideální do kabelky, baťůžku na cesty. Projde i letištní kontrolou. Je vhodný také jako nádherný a originální dárek. Jsou vyrobeny z čistě přírodních složek. Základ tvoří včelí vosk doplněný rostlinnými oleji a vůněmi. Parfémy jsou vhodné pro ženy i muže.

Parfémy

Bylinky

Na závěr připojuji odkaz na mé oblíbené bylinkářství v Kladně

Heba Magica, Kladno Sítná /Dům techniky/ - Široká nabídka voňavých bylinek, koření a mnoho dalšího plus jedna velmi zkušená paní bylinkářka.
www.bylinky.com


Adresa

Osvobozených politických vězňů 656, Kladno


Kontakt

Telefon 721 817 951
Email aroma.katka@seznam.cz
Facebook Aromakvitek